pielegnacja wlosow

Olaplex – podaruj swoim włosom najwyższą jakość, na którą zasługują

Nasze włosy niejednokrotnie nie mają z nami łatwo. Mocne rozczesywanie, suszenie suszarką z gorącym strumieniem powietrza, kręcenie lokówką czy prostowanie prostownicom. Do tego mocne zawiązywanie włosów z koki, kucyki i inne modne fryzury każdego dnia, to gotowa recepta na fatalny stan skóry naszej głowy oraz całej długości włosów. Olaplex to marka, która wychodzi na przeciw potrzebom różnorodnych problemów naszych włosów. Przyjrzyjmy się jej z bliska. 

Olaplex – kilka słów o marce

Marka Olaplex, która powstała w 2014 roku jest jedną z najbardziej znanych i docenianych na rynku kosmetycznym. Od wielu lat zajmuje jedną z pozycji liderów, a w 2021 roku została marką roku. Z produktów, które wychodzą spod jej skrzydeł korzystają profesjonalni styliści, fryzjerzy oraz koloryści na całym świecie. Olaplex specjalizuje się w produktach do pielęgnacji włosów, wciąż zdobywając serca swoich nowych zwolenników.

Szeroki asortyment różnorodnych produktów – wybierz kosmetyki skrojone na miarę swoich potrzeb

Olaplex jest firmą, która odpowiada na wiele potrzeb naszych włosów. W związku z tym, do naszej dyspozycji oddano wiele, prestiżowych produktów, których regularne stosowanie przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim oferowane kosmetyki skupiają się na ochronie włókien włosa oraz odbudowie zniszczeń. Do naszej dyspozycji pozostają m.in.:

– maski regenerujące,

– kurację wzmacniające,

– kremy wygładzające,

– odżywki, szampony odbudowujące,

– olejki.

Tak ogromna paleta produktów, niezwykle często wybierana jest zarówno przez profesjonalne salony, jak również klientów detalicznych. Włosy odzyskują dawny blask, jedwabisty dotyk, gładką strukturę. Produkty Olaplex odbudowują mostki dwusiarczkowe włosa. Dzięki temu włosy są sypkie, łatwo je rozczesać, a co najważniejsze, przepięknie się układają. Nic więc dziwnego, że produktami od Olaplex zachwyca się cały świat.

Postaw na najwyższą jakość

Produkty Olaplex stawiają przede wszystkim na zadowolenie swoich użytkowników. W związku z tym, szczególną wagę podczas produkcji przykłada się do starannie wyselekcjonowanych półproduktów, których cechą charakterystyczną jest najwyższa jakość. Pierwsze efekty i poprawę kondycji naszych włosów, możemy zaobserwować już po pierwszym użyciu.

Pragniesz cieszyć się przepiękną taflą połyskujących włosów? Chcesz pozbyć się puszenia, rozdwojonych końcówek i dodać życia swoim włosom zmęczonym zabiegami chemicznymi i złą pielęgnacją? Marka Olaplex i oferowane przez nią produkty to absolutny strzał w dziesiątkę!