bizuteria

Biżuteria, która podkreśla kobiecość

Dobry wygląd to bardzo istotna sprawa dla każdej kobiety, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi wyjście z domu. Aby czuć się dobrze w swojej stylizacji warto podkreślić jej walory biżuterią, która dopełni całości i podkreśli kobiecość. Doskonale sprawdzają się bransoletki damskie, kolczyki i łańcuszki, ponieważ są uniwersalne i można je stosować w różnorodnych zestawieniach. Jaką biżuterię powinna zawierać każda damska szkatułka?

Drobna dekoracja ucha

Kolczyki – bo to one dumnie ozdabiają damskie uszy – są najczęściej stosowaną biżuterią przez panie. Dobrze dobrane pod kątem stroju, makijażu i urody mogą zdziałać cuda i podkreślić w cudowny sposób damską twarz. Ich połyskliwe wykończenie rozjaśnia spojrzenie i dodaje promienności. Różnorodność wzorów jest ogromna, a wybór tych odpowiednich zależy od okoliczności lub gustu. Małe kolczyki przy uchu poleca się szczególnie do krótkich włosów lub upiętych fryzur, ponieważ wtedy są wystarczająco widoczne i w delikatny sposób przykuwają uwagę. Z kolei do fryzur z rozpuszczonymi włosami poleca się większe kolczyki, dłuższe i wiszące, które wyraźnie będą zauważalne spod bujnych pukli.

Zdobny nadgarstek

Kolejnym rodzajem biżuterii są bransoletki damskie. Dodają elegancji i mogą w dużym stopniu wpłynąć na wygląd całej kreacji. Najlepiej sprawdzają się bransoletki złote i srebrne, którym nie jest straszny kontakt z wodą i wilgocią, np. podczas mycia rąk. Nie zmieniają swojego koloru, nie rdzewieją i zawsze prezentują się z blaskiem. Bransoletki damskie delikatne to takie, które są wyłącznie cienkim łańcuszkiem z subtelną zawieszką, a ich sporą ofertę można znaleźć na https://www.viadem.pl/pol_m_BIZUTERIA_Bransoletki_Bransoletki-zlote-611.html. Nie są nachalne, można je z powodzeniem założyć do każdego ubioru i na każdą okazję. Dodatkowo mogą w łatwy sposób ulec przemianie – wystarczy dodać lub zamienić zawieszkę, aby otrzymać zupełnie inną biżuterię.

Łańcuszki do dekoltów

Bardzo często bransoletki damskie są dostępne w zestawie z łańcuszkiem na szyję. Mają wspólny motyw – taką samą zawieszkę. To świetny pomysł, aby ujednolicić swoją stylizację. Taki zestaw z powodzeniem sprawdzi się również jako prezent dla bliskiej osoby. Łańcuszki z zawieszkami najlepiej prezentują się do głębszych dekoltów. Klasyczne srebro i złoto jest uniwersalne i posłuży długie lata, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby łańcuszkiem wyrazić swój charakter. Można wybierać spośród wisiorków z kamieniami szlachetnymi, naturalnymi, a także innymi tworzywami, które kolorystycznie zestawiają się z resztą stroju.