jesienne trendy

Jesienne trendy w zasięgu ręki

Wraz z zimnymi wieczorami przyszedł czas na wyjęcie płaszczy i swetrów z zakamarków szaf. To, co podobało nam się jeszcze rok temu, w tym sezonie już niekoniecznie musi być w modzie lub też zwyczajnie może nam się znudzić, dlatego zbliżający się weekend będzie idealną okazją na zrobienie zakupów.

Na pokazach mody wielkich projektantów zaprezentowane zostały trendy, które będą rządziły jesienią i zimą. Mimo ochłodzenia, na sukienkach wciąż zobaczymy kwiaty, z naszych stylizacji nie znikną również koronki. Do łask wrócą poduszki na ramionach, a także dawno niewidziana pepitka. Hitem będą oversize’owe marynarki noszone z paskiem w talii.

Dla tych, którzy chcą być na czasie i podążają za trendami, wybawieniem będą jesienne promocje, które zbliżają się wielkimi krokami.

Promocje – czas start!

Na Black Friday poczekamy co prawda do końca listopada, ale nie jest to jedyna okazja na zrobienie zakupów w znacznie niższych cenach. To dobra wiadomość zwłaszcza dla tych, którzy już teraz chcieliby uzupełnić jesienną garderobę. Możemy skorzystać z ofert outletów, gdzie obowiązują ceny zawsze o 30-70% niższe niż w sklepach regularnych, a przygotowywane dla klientów cykliczne promocje, jak Szalony Weekend, mogą je jeszcze obniżyć – nawet do -80%.

– Dla tych, którzy nie chcą czekać z zakupami aż do listopada, przygotowaliśmy równie, jak nie bardziej atrakcyjne promocje, ale aż miesiąc wcześniej. Podczas Szalonego Weekendu 25-27 października klienci Designer Outlet Warszawa/Gdańsk/Sosnowiec, oprócz możliwości skorzystania z obniżek  sięgających do -80%, mogą także liczyć na dodatkowe bonusy. Robiąc w czasie akcji zakupy za minimum 300 zł, otrzymają możliwość odebrania bonu zniżkowego o wartości 100 zł do wydania w wybranym przez siebie sklepie w naszym centrum – mówi Agnieszka Kuś, Marketing Manager Designer Outlet Warszawa.

Pamiętajmy, że odświeżanie stylizacji nie musi wiązać się z dużymi wydatkami

Jesień stwarza pole do eksperymentowania ze względu na możliwość wykorzystania dodatków – w postaci szalików, kapeluszy czy bardzo modnych w tym sezonie rajstop. Szukajmy też okazji i planujmy zakupy tak, aby w jak największym stopniu korzystać z przygotowanych przez centra handlowe promocji.

Centra outletowe Designer Outlet obecne są w Polsce w trzech lokalizacjach – w Gdańsku, Sosnowcu i Piasecznie pod Warszawą. Każde z nich oferuje unikalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, również grupę marek segmentu premium. Szeroka oferta daje niepowtarzalną okazję do nabycia najwyższej jakości produktów w cenach zawsze 30-70% niższych od cen regularnych. W ofercie centrów możemy znaleźć m.in. marki: Armani, Calvin Klein, Guess, Levi’s, New Balance, Nike, Pandora, Tommy Hilfiger i wiele więcej.