jesień

Jesienne zakupy z kartą podarunkową

Znajdź chwilę i wybierz się na jesienne zakupy do Atrium Copernicus! Toruńskie centrum handlowe to miejsce, w którym można znaleźć niemal wszystko – począwszy od nowości modowych po akcesoria szkolne czy niezbędne artykuły domowe. Ponadto, w dniach 7-9 października w galerii startuje akcja „Jesień karty za zakupy niesie”. Za zrealizowane w tym czasie zakupy, klienci będą mogli otrzymać karty podarunkowe, którymi można sfinansować dodatkowe wydatki.

Początek października to idealna pora na zaplanowanie odzieżowych zakupów i uzupełnienie garderoby na sezon jesień-zima. W tym celu warto odwiedzić ulubione sklepy w Atrium Copernicus, gdzie można upolować perełkę za przystępną cenę, a przy okazji wziąć udział w akcji „Jesień karty za zakupy niesie”, która rozpocznie się w galerii 7 października. Aby przystąpić do zabawy, wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 zł (na jednym rachunku), zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji i odebrać kartę podarunkową o wartości 30 zł, którą można zrealizować w sklepach znajdujących się na terenie centrum handlowego. Liczba kart jest ograniczona; każdego dnia do rozdania jest 100 sztuk.

Akcja „Jesień karty za zakupy niesie” potrwa od 7 do 9 października. Podczas jej trwania na Placu Rotundy w  galerii dostępny będzie Punkt Obsługi Promocji, czynny codziennie w godzinach 11.00-20.00.

Nowości w szafie

– Jesień to doskonały moment, by dokonać przeglądu szafy i przyjrzeć się nowym kolekcjom dostępnym na sklepowych półkach. W Atrium Copernicus każdego dnia przybywa także ciekawych ofert promocyjnych i wyprzedażowych przygotowanych przez najemców. Dlatego warto znaleźć chwilę, aby wybrać się na jesienne zakupy do naszego centrum handlowego, gdzie nie brakuje propozycji modowych i szerokiego asortymentu różnego rodzaju produktów. Ponadto, w pierwszy weekend października zachęcamy klientów do udziału w akcji „Jesień karty za zakupy niesie”, w której do zdobycia są karty zakupowe do wykorzystania na okazjonalne  wydatki– mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.