stylizacje na sylwestra

Manufaktura Formy Jonquil stworzy wyjątkową kreację na Sylwestra

Sylwesterowa noc jest jedyna w swoim rodzaju i zasługuje na specjalną oprawę. Jednym z jej elementów jest wyjątkowa kreacja. Jeżeli chcesz w tę jedyną w roku noc wyglądać wyjątkowo z pomocą przychodzi Manufaktura Formy Jonquil, która oferuje szycie na miara według projektów indywidualnych.

Krakowski atelier krawieckie w swojej ofercie ma między innymi szycie na miarę według projektów indywidualnych. Ubrania stworzona na indywidualne zamówienie mają niepowtarzalny charakter i są w 100% dopasowana do osoby, która będzie je nosić. W sklepach jest mnóstwo błyszczących sukienek czy ozdobnych kombinezonów, które idealnie wpisują się w klimat sylwestrowej zabawy. Zawsze jest jednak ryzyko, że w podobnej lub nawet takiej samej kreacji na imprezie pojawi się inna osoba.

W przypadku gdy szyjemy kreacje na zamówienie mamy pewność, że będzie ona niepowtarzalna

Kreacje sylwestrowe są zawsze wyjątkowymi zamówieniami. Starami się, aby kreacja na tę jedyną w roku noc była niepowtarzalna. W naszym atelier staramy się realizować marzenia naszych klientek. Do każdej z nich podchodzimy w indywidualny sposób i wspólnie staramy się stworzyć kreacje, która wszystkich zachwyci – mówi Justyna Serwańska, manager Manufaktury Formy.

Manufaktura Formy Jonquil to ekskluzywne atelier krawieckie, które realizuje między innymi indywidualne projekty przygotowywane na miarę. Tym, co wyróżnia Jonquila jest doskonała jakość wykonywanych projektów, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Szycie na miarę kojarzy się głównie ze znaczącymi wydarzeniami jak chociażby ślub. Myślę jednak, że powinniśmy do tego wrócić również przy okazji innych wydarzeń, ale też bez okazji. Szycie na miarę oznacza nie tylko dopasowanie ubrania do sylwetki i indywidualnych oczekiwań klienta, ale też ubrania, które powstają w ten sposób są o wiele lepszej jakości. To klientka wybiera materiał, więc z zasady będzie on lepszej jakości niż te, z jakich zrobione są ubrania w sieciówkach. Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym, czy zacząć korzystać z usług szycia na miarę, zakup powstałej w ten sposób kreacji sylwestrowej jest do tego doskonałą okazją – zachęca manager Manufaktury Formy Jonquil.