moda live online

Moda Live Online w Galerii Klif w Gdyni już 22 lipca

W Galerii Klif w Gdyni odbędzie się kolejne spotkanie Moda Live Online. W środę 22 lipca stylistka Katarzyna Kobiela zaprezentuje zestawy marki Marella, której towarzyszyć będzie biżuteria marki Tous.

W czasie najbliższego spotkania, trener wizerunku Katarzyna Kobiela, przedstawi stylizacje skomponowane z ubrań marki Marella. Zestawy uzupełnione zostaną wyjątkową biżuterią Tous. Na uczestników w czasie spotkania czekają atrakcyjne rabaty oraz niespodzianki.

Moda Live Online to inicjatywa Galerii Klif w Gdyni mająca na celu prezentację produktów marek dostępnych w gdyńskiej galerii oraz wsparcie sprzedaży najemców.

– Cykl spotkał się z dobrym przyjęciem przez nasze klientki oraz najemców – wyjaśnia Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni. – Dlatego postanowiliśmy kontynuować prezentacje modowe online. To będzie nasze czwarte spotkanie, a w planach mamy już kolejne.

Pokaz realizowany będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a później wrócić do niego w dogodnym terminie. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można zakupić w sklepach prezentowanych marek.

Spotkanie odbędzie się na profilu Galerii Kilf w Gdyni na Facebooku w środę 22 lipca o godzinie 18:00: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.