dodatki do stroju

Modnie i praktycznie, czyli jakie dodatki dobrać do sylwestrowych kreacji?

Siłą stylizacji są dodatki, które odpowiednio wybrane mogą powalać na kolana, ale kluczem do sukcesu jest dobre samopoczucie przez cały wieczór. Jak sprawić, że impreza kończąca 2019 rok będzie niezapomniana?

Najważniejsze to postawić na ubiór, w którym będziesz czuć się swobodnie i pięknie. Jeśli uda się, że będzie ona czarna lub czerwona to trafisz w najznakomitszą klasykę sylwestrowych stylizacji. Nie bój się bawić modą, fasonem, ani kolorem, w końcu jak nie w tą noc to kiedy?

Duże i złote

Wysoko w trendzie ostatnich miesięcy jest złoto. Ten klasyczny kolor wraca do łask i zjednuje sobie co raz więcej miejsca w sercach miłośniczek mody. Złota biżuteria, duża i optycznie ciężka to hit tego sezonu. Z wyborem złotych grubych kółek w uszach nie możesz się pomylić i podkręcisz każdy look. Ich wielką zaletą jest także to, że są na tyle duże, że efektowne, a na tyle małe, że żaden piruet nie będzie ci straszny.

Rajstopy ulgą dla nóg

Wypoczęte nogi podczas balu sylwestrowego to podstawa, ich ból może oznaczać koniec dobrej zabawy, dlatego tak ważne jest dołożenie wszelkich starań, aby buty były wygodne, a plastry na wszelki wypadek spakowane do torebki. Kolejnym trickiem może być założenie do sukienki rajstop uciskowych Venoflex, które wyglądają dokładnie jak tradycyjne, a dzięki metodzie kompresjoterapii skutecznie walczą z obrzękiem kończyn dolnych i w niepamięć puścisz informację o uczuciu ciężkich nóg, mrowieniu lud drętwieniu. Tego typu terapia to nieinwazyjna metoda walki z wymienionymi dolegliwościami, jak również skuteczny sposób zapobiegania ich nawrotom. Nawet ty sama zapomnisz, że masz je na nogach, a za ich działanie podziękujesz schodząc rano z parkietu! Twoje nogi będą wyglądać smukło i stylowo.

Kopertówka

Torebki to podstawowy element stylizacji, który nadaje szyku. Warto o tym pamiętać, bo nawet z klasycznej „małej czarnej” mogą zrobić look godny czerwonego dywanu. Jeśli zdecydujesz się na taką torebkę pamiętaj, że nawet do niej zmieszczą się plastry, guma do żucia, podstawowe kosmetyki, telefon oraz dokumenty.

Kontrasty

Jeśli chcesz pobawić się modą – delikatne szpilki zastąp ciężkimi butami, lub kozakami sięgającymi do połowy uda, które w połączeniu z delikatnymi, zwiewnymi sukienkami tworzą wyjątkowe i niebanalne zestawienie. To okazja do pokazania swojej odważnej modowej strony, która jest często skrywana na co dzień. W odwrotną stronę, jeśli jesteś fanką szpilek możesz dobrać do nich górę w oversizowym kroju i odważnych printach.