kontigo

Promocje i obniżki w Kontigo

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo rozpoczęła odliczanie do tegorocznych Świąt. Z tej okazji, przez listopad i grudzień, każdego dnia obowiązuje promocja -50 proc. na wszystkie produkty danej marki lub na wybraną grupę kosmetyków. Kontigo przygotowało także oryginalne zestawy świąteczne a w drugiej połowie listopada – specjalny prezent dla klientek – za każde wydane 200 zł otrzymają 50 zł.

Radosny czas Świąt zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że nadszedł czas kupowania prezentów. Nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli możemy nabyć upominki w okazyjnych cenach. W obecnej sytuacji, dodatkowo dbając o zdrowie i unikając zatłoczonych miejsc, warto zrobić zakupy online.

W ramach promocji “Odliczaj z nami do Świąt!” marka Kontigo przygotowała specjalne zniżki

Każdego dnia, aż do 24 grudnia, kosmetyki wybranej marki lub cała grupa produktów zostaną objęte rabatem -50 proc. Dostępne będą także oryginalne, gotowe zestawy świąteczne. Wśród produktów objętych promocją znajdą się jakościowe kosmetyki pielęgnacyjne (m.in. Hoa Natural, Hempure, Sentido, Biolove), zapachy i mgiełki, marki makijażowe (m.in. Moonish Natural czy Mystik Warsaw) i wiele innych. – Świąteczna akcja to przede wszystkim okazja do wzajemnego inspirowania się. Zależy nam na tym, by nasze klientki poczuły się zachęcone do eksperymentowania i do wypróbowania produktów, których wcześniej jeszcze nie testowały. Dlatego objęliśmy promocją rozmaite kosmetyki o odmiennych właściwościach i z różnych półek cenowych, by każda klientka mogła odkryć dla siebie coś nowego – mówi Magdalena Dąbrowska, Menadżer ds. marketingu w Kontigo.

Z myślą o kobietach, które kupują prezenty dla wszystkich swoich bliskich i często zapominają o własnych potrzebach, wkrótce rozpocznie się akcja „Kontigo rozdaje prezenty”. W dniach 16-26 listopada za zakupy o wartości 200 zł klientki zapłacą 50 zł mniej, co oznacza, że będą mogły przeznaczyć tę kwotę na upominek dla siebie. Powyższe promocje nie łączą się. Kontigo przyszykowało też wyjątkową ofertę na Black Weekend, który będzie trwał aż cztery dni – od 27 do 30 listopada! Z uwagi na zamknięcie galerii handlowych sklep internetowy Kontigo.pl będzie działał ze zdwojoną siłą, by sprawnie zrealizować wszystkie zamówienia.

Warto uważnie śledzić informacje na stronie i w social mediach Kontigo, by nie przegapić okazji na ulubione kosmetyki

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. Koncept powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia wyjątkową, indywidualną obsługę oraz unikatowy asortyment, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. Wyróżnikiem sieci jest także bogaty asortyment kosmetyków naturalnych i azjatyckich. Kontigo pozycjonuje się jako jeden z ekspertów od popularnych na polskim rynku kosmetyków koreańskich. Marka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, a także w ponad 30 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.