sypialnia

Przytulne wnętrza na wiosenne chłody

Niskie temperatury za oknem sprawiają, że poszukujemy różnych sposobów na budowanie rozgrzewającej atmosfery w swoim otoczeniu. W tworzeniu otulającego ciepła niemałą rolę odgrywają wnętrza, w których przebywamy. Tymczasem już samo odpowiednie skomponowanie kolorystyki ścian z dodatkami może pomóc wykreować aurę, która w wiosenne chłody będzie zapewniać pozytywny i ciepły klimat w naszym domu.

Jasne, ciepłe beże, jak Cappucino z palety Beckers Designer Colour, są uniwersalnym tłem dla budowania błogich nastrojów dekoracyjnych. W zimne miesiące sypialnię w tym odcieniu warto wyposażyć w welurowe poduszki i narzuty w zgaszonych odcieniach złotego piasku i pudrowego różu, które harmonijnie skomponują się z ozdobą w wezgłowiu łóżka w pastelowym seledynie. Artyzmu dodadzą długie, lniane zasłony oraz złote metalowe stoliki i lampka nocna w stylu glamour.

Również wnętrze w jasnym, chłodniejszym odcieniu szarości jak  Neutral z palety Beckers Designer Colour, może tworzyć przytulną enklawę w chłodne dni, jeśli wprowadzimy do niego kilka ciepłych kolorystycznie akcentów, choćby w formie pluszowych poduszek.

Dobrze zagrają one z meblami z jasnego drewna, podkreślając kojący charakter tego materiału

Energetycznym elementem będą także rośliny doniczkowe ustawione w rożnych miejscach pokoju. Wyraźne czarne akcenty dekoracyjne w formie grafik, stojących ozdób czy wzoru na dywanie dodadzą wnętrzu spójności i charakteru.

Błogą bazę dla relaksującego czasu w salonie w mroźne dni będzie stanowił subtelny kolor ścian mlecznego odcienia Cup Of Coffee z palety Beckers Designer Colour. Drewniane elementy dekoracyjne oraz brązowe pufy i poduszki w czerwone pasy wprowadzą do wnętrza dodatkową energię, która stworzy skuteczną przeciwwagę zarówno dla białej aury za oknem, jak i dużych, papierowych żyrandoli, przywodzących na myśl śniegowe kule.