pomoc perfumerii

Już po raz kolejny Mis Douglas będzie pomagać!

W perfumeriach Douglas i na douglas.pl rozpoczęła się coroczna akcja wspierająca najbardziej potrzebujących, której partnerem w tym roku została Fundacja Cancer Fighters. Ambasadorem akcji został podopieczny Fundacji Bartek, ale wspierać ją również będą  przyjaciele Fundacji, między innymi Akop i Sylwia Szostak, Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w MMA) oraz Karolina Owczarz (Zawodniczka KSW).

Miś z limitowanej kolekcji Douglas 2020 jest już gotowy do świąt

W tym roku założył słodki sweterek i odpinane rogi renifera. Na pewno wniesie dużo radości i szczęścia wszędzie tam, gdzie zostanie zaproszony. Kupując go pomożesz doposażyć klinikę onkologiczną dla dzieci i zakupić sprzęt medyczny dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (Kl. Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii Dziecięcej – potocznie zwaną „Kliniką Świętego Mikołaja”). Akcja potrwa do 6 stycznia 2021 r. Cena misia to 55,00 zł.

Pluszowy Miś DOUGLAS jest z nami po to, żeby pomagać i wywoływać uśmiech na twarzach dzieci i ich rodziców. Pomaganie jest wspaniałe – szczególnie w Święta !