zakupy do galerii

Zakupowe szaleństwo w Galerii Garfitt, czyli ostatnia niedziela handlowa

Święta tuż, tuż, a to znak, że przed poszukującymi prezentów ostatnia niedziala handlowa. Galeria Grafitt będzie otwarta 20 grudnia w godzinach 10-15. Salony i butiki znajdujące się w jej wnętrzu kuszą wyprzedażami sięgającymi nawet 40%.

Przedświąteczne zakupy będzie można zrobić jeszcze w nadchodzącą niedzielę, tj. 20 grudnia

To ostatnia szansa na kupno prezentów w niedzielny dzień. Specjalne oferty i rabaty przygotowali również najemcy Galerii Grafitt. W salonie Deni Cler obowiązują rabaty do 40% na produkty z kolekcji jesień-zima 2020/21. Kamoni oferuje świąteczne pakowanie zakupów tak, by prezent był już gotowy do włożenia go pod choinkę w momencie wyjścia ze sklepu. Zaś Moda Męska Artur przygotowała specjalne rabaty z okazji 30-lecia marki na rynku. By podarować wyjątkowy i modny prezent bliskiej kobiecie, który pozostanie z nią na lata, kusi również salon Aryton. Przedstawiciele Galerii Grafitt zachęcają, by zajrzeć także do Pingwinka, gdzie można znaleźć świąteczne kartki, prezenty i dekoracje na każdą okazje – zarówno zbliżające się święta, jak i imprezę sylwestrową.

Prócz wymienionych wyżej marek klienci Galerii Grafitt mają do wyboru wiele innych salonów i korzystnych propozycji, są to m.in. Hexeline, men…, Novotime, Feria, Knap.