płatność kartą

Magnolia Park z pierwszymi w tym roku prezentami

Takiej akcji z kartami podarunkowymi w Magnolia Park jeszcze nie było. Wydarzenie potrwa aż tydzień. Początek już dziś. W puli są nagrody o łącznej wartości ponad 30 000 zł.

Magnolia Park, zarządzana przez Multi Poland, organizuje pierwszą akcję pro-sprzedażową w tym roku. Jej formuła jest dostosowana do ścisłego reżimu sanitarnego, który obowiązuje w Polsce. Obecnie prowadzenie wydarzeń stacjonarnych jest utrudnione, ale wybrana koncepcja jest zarówno bezpieczna, jak i atrakcyjna. – Karta podarunkowa za zakupy w Magnolia Park jest jedną z ulubionych przez naszych klientów form promocji. Wybierając ten rodzaj aktywności, mamy pewność, że akcja obędzie się bezpiecznie, a to właśnie bezpieczeństwo jest dla nas wszystkich teraz najważniejsze – zaznacza Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park z Multi Poland, polskiego oddziału Multi Corporation.

Akcja potrwa w Magnolia Park od dziś, 5 lutego, do piątku, 12 lutego, codziennie od godz. 9.00 do 21.00. Wyjątkiem będzie 7 lutego, ponieważ jest to niedziela niehandlowa. Aby dostać kartę podarunkową, trzeba w tych dniach zrobić zakupy na przynajmniej 150 zł na jednym paragonie. Magnolia Park na każdy dzień przygotowała 150 kart o wartości 30 zł każda. To oznacza, że w puli nagród jest aż 30 000 zł. Karty będą do odbioru w Punkcie Informacyjnym przy Cukierni Sowa. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.magnoliapark.pl.

Bezpieczne zakupy

Magnolia Park zapewnia bezpieczne warunki udziału w akcji i korzystania z centrum handlowego. – Pod względem organizacyjnym jesteśmy przygotowani do funkcjonowania w pełnym reżimie sanitarnym. W całym centrum obowiązuje zasada DDM, czyli dystans – dezynfekcja – maseczki. Przestrzegając tej zasady, możemy cieszyć się z ponownego otwarcia większości sklepów. Dodatkowo zachęcamy do płatności kartami i innymi formami bezgotówkowymi – przypomina Joanna Sawośko-Duda.

Magnolia Park już w ubiegłym roku otrzymała certyfikat SafeGuard, który jest potwierdzeniem tego, że centrum handlowe działa zgodnie z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych oraz spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19.

Na parterze i piętrze rozmieszczono łącznie 25 podajników z płynem do dezynfekcji rąk. Regularnie dezynfekowane są takie miejsca jak poręcze schodów ruchomych oraz balustrady, klamki, przyciski w windach, bankomatach i innych tego typu urządzeniach, a także pozostałe elementy infrastruktury wspólnej. W Punkcie Informacyjnym można dostać bezpłatne maseczki i rękawiczki. Natomiast zasada dystansu obowiązuje nie tylko w pasażach oraz korytarzach, ale także w strefach wypoczynkowych. Tam, gdzie to możliwe, wejścia i wyjścia zostały rozdzielone, aby umożliwić komunikację jednokierunkową. Ruchome schody i windy są oznakowane w sposób określający bezpieczne z nich korzystanie.