moda damska
Okazje

Sąsiedzka wymiana w Centrum Handlowym Osowa

Już 21 marca w CH Osowa mieszkańcy Gdańska będą mogli wziąć udział w inicjatywie w duchu zero waste. „Moda na wymianę” to garażowa wyprzedaż, podczas której każdy będzie mógł sprzedać lub wymienić swoje rzeczy, a tym samym dać im nowe życie. To wydarzenie skierowane do miłośników mody, biżuterii, winyli i książek.

Nadchodząca wiosna to dobry pretekst do porządków. Przygotowując swoją garderobę na nową porę roku, prawdopodobnie dojdziemy do wniosku, że części ubrań już nie nosimy. Być może zauważymy również, że brakuje nam dodatków, które dodadzą stylizacji charakteru. Sąsiedzkie wymiany są dobrym miejscem do nabycia prawdziwych perełek.

Każdy może nieodpłatnie wystawić się na wydarzeniu

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 marca pod adresem mailowym: kontakt@agencjazycie.pl CH Osowa zapewnia udostępnienie miejsca, wieszaków i stołów. Na wymianę lub sprzedaż można przynosić nie tylko ubrania, biżuterię czy dodatki, lecz również książki, komiksy i płyty.

Podczas wydarzenia można będzie skorzystać z porad stylistki, która podpowie, jak dobrać ubrania do naszego typu urody i sylwetki, a także z pomocy krawcowej, która na miejscu dokona drobnych przeróbek i ozdobi zakupioną odzież modnymi aplikacjami czy przypinkami. Dodatkowo każdy, kto tego dnia dokona zakupu w dowolnym sklepie w CH Osowa (oprócz Auchan) za min. 50 zł i okaże paragon, otrzyma ekologiczną torbę.

„Obecnie coraz więcej osób skłania się ku inicjatywom zero waste. Ludzie chcą korzystać z rzeczy świadomie, przedłużać ich żywotność i dawać im drugie życie. Tyczy się to zarówno ubrań, jak i książek czy płyt. To właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować Modę na wymianę, podczas której mieszkańcy Gdańska będą mogli w naszym centrum sprzedać lub wymienić swoje rzeczy. Liczymy na spore zainteresowanie „– mówi Justyna Siemińska, dyrektor CH Osowa.

Oprócz sąsiedzkiej wymianki 21 marca będzie również dniem szczególnych rabatów w sklepach CH Osowa. To doskonały moment aby obejrzeć premiery wiosennych kolekcji. Informacje o planowanych okazjach już wkrótce na stronie www.chosowa.pl.

Dodaj komentarz