moda damska

„Wiosenne Arkady Stylu” – modowe inspiracje w Zielonych Arkadach

Pierwsze ciepłe promienie zwiastujące nadejście wiosny, zapach kwiatów w powietrzu… i modowe inspiracje! W Zielonych Arkadach na odwiedzających czekają nie tylko najnowsze kolekcje blisko 200 marek, ale też wyspy modowe. Stanowiskom inspirowanym światowymi stolicami mody towarzyszyć będzie konkurs w dniach 2-18 marca.

Nowa pora roku zawsze skłania nas do odświeżenia garderoby. Chcemy zmienić coś w naszym stylu i potrzebujemy nowej energii – a przecież ubiór jest najlepszym obrazem samopoczucia. Nie warto więc zwlekać. Motywy kwiatowe, błysk, grochy, klasyczny minimalizm, a może krata? Niezależnie od wyboru trendów, w Zielonych Arkadach klienci znajdą szeroką ofertę prawie 200 marek modowych.

 „Wiosenne Arkady Stylu” – do wygrania karty podarunkowe

Nowe kolekcje to jednak nie wszystko, co czeka na fashionistów w marcu w bydgoskim centrum handlowym. Obok wysp modowych został przygotowany konkurs, w którym do wygrania będą karty podarunkowe.

Wiosna to czas na wprowadzenie zmian, także tych wizualnych. Oferujemy w Zielonych Arkadach szeroki przekrój marek, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Jestem pewna, że dzięki akcji „Wiosenne Arkady Stylu” nasi klienci znajdą wiele inspiracji, a zgłoszenia konkursowe będą pełne wielkomiejskiego szyku – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Aby wygrać kartę podarunkową do Zielonych Arkad o wartości 100 złotych, należy zainspirować się jedną z prezentowanych na wyspach stolic mody. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie stylizacji, która będzie pasować do danego miasta. Sposób prezentacji outfitu jest dowolny – można wysłać zestaw pokazany na sylwetce, wieszaku bądź w formie graficznej, granice wyznacza wyobraźnia! Spośród zgłoszeń zamieszczonych na facebookowym profilu Zielonych Arkad, najlepsze zostaną wybrane przez stylistkę i nagrodzone.