swiateczne zakupy

Świąteczne zakupy w Galerii Bronowice

To już ostatnia chwila na skompletowanie prezentów dla bliskich oraz ozdobienie swoich domów. Warto odwiedzić Galerię Bronowice. Oprócz klimatycznych dekoracji, na klientów czekają tu także nowe, sezonowe stoiska, oferujące mnóstwo wyjątkowych artykułów.

Parter w Galerii Bronowice przeszedł bożonarodzeniową metamorfozę. Nowe stoiska ze świątecznymi artykułami przyciągają nie tylko wzrok, ale też zaciekawiają zapachem, jak na przykład ten z wyjątkowymi dekoracjami z pachnącego suszu. Oryginalnymi stroikami można udekorować wejściowe drzwi lub wigilijny stół. Na zabieganych czekają bogato zdobione choinki, gotowe, by wstawić je do salonu. Drzewka dostępne są w przeróżnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie takie, które wpasuje się do wystroju.

Rozpakowywanie prezentów to szczególny moment Świąt

Jednak znalezienie odpowiednich podarunków może przyprawić o zawrót głowy. Galeria Bronowice zadbała o klientów, którzy szukają czegoś oryginalnego. Wśród sezonowych wysp znaleźć można fantazyjne skarpetki marki Mozz ze świątecznymi motywami (i nie tylko!), które spodobają się zarówno tacie, młodszej siostrze jak i ulubionemu szwagrowi. Pracownicy chętnie doradzą w wyborze oraz elegancko zapakują prezent. Podczas poszukiwań warto też zwrócić uwagę na wyspę KM Art, oferującą niepowtarzalne upominki. Zróżnicowana oferta pozwoli wybrać podarunki dla całej rodziny, między innymi ręcznie tworzoną biżuterię, malowane figurki i ciepłe wełniane poncza.

Z kolei na stoisku Dagmara Bombki znajdziemy całą gamę przeróżnych, pięknie ozdobionych bombek, od tych tradycyjnych, aż po fantazyjne wzory i kształty.

Święta w tym okresie są szczególnie trudne dla osób mieszkających z dala od rodziny, dlatego myśląc o bliskich warto wysłać świąteczną kartkę z życzeniami. Te najbardziej wyjątkowe można również znaleźć w ofercie nowych stoisk.

Galeria Bronowice zachwyca magiczną aurą od samego wejścia. Zewnętrzne kurtyny świetlne tworzą niepowtarzalny klimat, zachęcając do odwiedzenia centrum. Klienci mogą podziwiać wiszące „prezenty”, gwiazdki, a nawet smoki w świątecznej odsłonie. Mimo atmosfery, która pozwala na chwilę odpłynąć w marzenia, nie wolno zapominać o panujących zasadach bezpieczeństwa, takich jak dystans, obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja rąk. Centrum często przypomina o obecnym reżimie sanitarnym oraz zachęca do korzystania z bezdotykowych form płatności. O bezpieczeństwo klientów dbają pracownicy ochrony oraz wszyscy najemcy.

Galeria Bronowice pamięta również o tych, dla których świąteczny gwar jest przeszkodą w robieniu zakupów. W myśl zasady „centrum handlowe przyjazne wszystkim”, we wtorki między godziną 15:00 a 17:00 obowiązują tu „Godziny Ciszy”. Poza wyłączeniem muzyki, wprowadzono przyciemnione oświetlenie oraz wygaszono  ekrany reklamowe. Akcja dedykowana jest osobom dorosłym i dzieciom ze spektrum autyzmu.