wygoda klienta

W Galerii Dominikańskiej #maszokazje na zniżkę każdego dnia!

Galeria Dominikańska stawia na wygodę klientów i oferuje stały dostęp do informacji ułatwiających im zapolowanie na promocję. #maszokazje to program, dzięki któremu kupujący zyskują bieżący wgląd do oferty handlowej, która została dostosowana do ich potrzeb. Z programu kuponowego wrocławianie mogą korzystać już od 11 czerwca.

Galeria Dominikańska to wyjątkowe wrocławskie centrum skupiające 100 sklepów i usług pod jednym dachem. Dużym ułatwieniem dla klientów w dotarciu do oferty ulubionych marek, jest program kuponowy #maszokazje – oferujący im wiele okazji w jednym miejscu i każdego dnia.

Dzięki #maszokazje użytkownicy zyskują dostęp do unikalnych ofert i okazji zakupowych, dostępnych wyłącznie w sklepach Galerii Dominikańskiej. Jego członkowie jako pierwsi otrzymują informacje o rabatach oraz akcjach specjalnych, a także możliwość skorzystania z promocji i zniżek sezonowych. Przygotowane zostały także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do korzystania z programu #maszokazje Galeria Dominikańska zachęca także obecnych posiadaczy karty Lunchtime, która do tej pory upoważniała ich do korzystania ze specjalnych zniżek w strefie restauracyjnej galerii. System Lunchtime pozostaje aktywny jednie do 30 czerwca, a już od 11 czerwca zastąpi go nowy program kuponowy.

Do programu może dołączyć każda osoba w dowolnej chwili. Aby przystąpić do niego wystarczy wejść na podaną powyżej stronę, wypełnić formularz i utworzyć hasło umożliwiające dostęp do stałej oferty.

W związku z uruchomieniem projektu, w dniach 11-27 czerwca, Galeria Dominikańska zaplanowała akcję, podczas której hostessy będą udzielały informacji o programie #maszokazje oraz o możliwościach zapisania się do niego. Dla nowych osób dołączających do projektu, przygotowano ekologiczne upominki – zestaw trzech glinianych doniczek z sadzonkami ziół (mięta, pietruszka, bazylia) lub bambusowy składany kubek, przydatny podczas podróży i wakacyjnych wycieczek. Ilość nagród jest ograniczona.

Nagroda dla każdego

Dodatkowo, każda osoba, która w tych dniach wykorzysta dowolny kupon w programie, zgłosi się z paragonem zakupu do infopunktu i po zarejestrowaniu go, będzie mogła odebrać nagrodę – kartę prezentową o wartości 30 zł.

– Galeria Dominikańska stale dostosowuje się do potrzeb wrocławian i ich stylu życia. Dzisiaj jest to miejsce nieustannie poszukujące rozwiązań, które pozwalają uatrakcyjnić obecną ofertę i zainteresować nią klientów. Jednym właśnie z takich projektów jest #maszokazje – pogram skoncentrowany na ich potrzebach zakupowych i oczekiwaniach. #maszokazje zapewnia im stały dostęp do najnowszych promocji oraz akcji kuponowych organizowanych przez najemców – mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.