nowa kampania

Zatrzymaj się i zobacz niezwykle przyjemny spot lodów E.Wedel OH!

Zatrzymaj się– czas na przyjemność taką, że OH!. Właśnie pod takim hasłem rusza nowa kampania lodów OH! od E.Wedel, które zaskoczą nas w nadchodzącym sezonie lodowym. Niezwykle apetyczny spot sprawi, że konsumenci poczują, czym jest przyjemność płynąca z produktów marki E.Wedel.

Nowy spot telewizyjny

Reklama nowej linii lodów OH! od E.Wedel utrzymana jest w platformie komunikacyjnej „czas na przyjemność”. Początek spotu przenosi nas do przeszłości, dokładnie 170 lat wcześniej, kiedy to oryginalne i niespotykane wcześniej w Warszawie wedlowskie specjały, zatrzymywały przechodniów przed jedną z pierwszych manufaktur rodziny Wedlów. Dzisiaj, podobnie jak te kilkadziesiąt lat wcześniej, niezwykła przyjemność płynąca z produktów marki potrafi zatrzymać w miejscu. Przekonują się o tym bohaterowie spotu, których lody zatrzymują z przyjemności. Wszystko za sprawą doskonałych kompozycji składników, np. wanilii, karmelu, orzechów arachidowych czy migdałów oraz, oczywiście, oryginalnej wedlowskiej czekolady, której smak jest niezmienny od lat. Spot zakończony claimem „przyjemność taka, że OH!” podkreśla, że w ofercie E.Wedel zawsze dostępne były produkty, których smak zatrzymywał przyjemne chwile.

Nowoczesna szata graficzna

Linia lodów OH! od E.Wedel kusi także nową szatą graficzną, którą zaprezentowano w spocie. Od teraz styl opakowań lodów E.Wedel OH! cechuje prosty, ale nowoczesny design, który podkreśla multisensoryczny charakter mrożonych przysmaków. Na opakowaniach nie mogło zabraknąć także symbolu czekoladowej marki – Chłopca i Zebry, który przybrał postać stempla. Ten sam format logotypu widnieje także na końcu spotu telewizyjnego.

Działania promocyjne

Kampania poświęcona nowej linii lodów E.Wedel OH! ruszy w połowie maja i potrwa przez całe lato. W ramach niej nowy spot ukaże się w telewizji, na VOD oraz w kinach. Dodatkowo, w sieci Cinema City, lody dostępne będą do zakupu w barach kinowych. Działania reklamowe wspierane będą także przez digital oraz public relations.

Za koncept i kreację kampanii odpowiada agencja Saatchi & Saatchi, planowanie i zakup mediów powierzono w ręce domu mediowego Zenith. Działania digitalowe prowadzi agencja GoldenSubmarine, a za Public Relations odpowiada Walk PR. Spot został wyprodukowany przez dom produkcyjny Film Reaktor, a jego reżyserem był Marcin Filipek